Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nahá italská herečka se válí na pláži a ukazuje téměř všechno. Teď to přiveze do Česka!

Stalo se tradicí, že každý ročník soutěže Česká Miss oblaží nějaká zahraniční hvězda. Loni to byla stále půvabná Claudia Cardinale (74). Letos sáhla produkce soutěže také mezi italské krásky.

Přímého přenosu a vyhlášení vítězky se zúčastní herečka Ornella Muti (57), která nové missce předá korunku. Redakce eXtra.cz sice tvrdí, že je jen jedna Ornella, ale proti gustu… Rozhodně se rádi podíváme na zralou Muti než na přezrálého a plastikového Jeana-Clauda Van Damma, který v roce 2011 na pódiu udělal svůj proslulý „kick“ s perfektně propnutým nártem.

"Těší mě, že osobnost světového filmu a krásná žena, jakou Ornella Muti bezesporu je, přijala naše pozvání,“ prozradila Blesku ředitelka soutěže Michaela Maláčová (41).

Italská bohyně je i ve svém věku stále neuvěřitelně půvabná, ale eXtra.cz se rozhodlo vám připomenout video, na kterém můžete krásku, která se nebála odhalit, vidět téměř nahou. Ve snímku Il Sole nella pelle z roku 1971 se prohání po pláži s hercem Alessiem Oranem, který byl i jejím manželem.

Mohlo by vás zajímat

Další články