Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Nafukovací pannu z vás neuděláme: Chirurg odmítl šílené požadavky Barbie závislé na plastikách

Jak se vám zamlouvá?
+ Dalších 9 fotografií
Alicia Amira (27) z Kodaně je další postavička se závislostí na plastických operacích. Na rozdíl od ostatních nechce vypadat jako Barbie, ale rovnou jako nafukovací panna sloužící na sex. Jenomže když si doktoři vyslechli její požadavky, dali plánovaným operacím jasnou stopku.

Bimbo blondýnka Alicia Amira se objevuje v televizním pořadu Botched, kde se setkala s dvěma plastickými chirurgy. Těm vysvětlila svoje plány do budoucna a zjišťovala, kdo ji bude ochotný operovat.

Jako první zmínila, že by si ráda opět nechala zvětšit prsa. Nyní má velikost implantátů 650CC a chce víc. „Musí být víc na hraní,“ říká dívka, která chce vypadat jako nafukovací panna.

Doktoři její návrh ihned smetli ze stolu s tím, že v jejím případě už připadá v úvahu pouze zmenšení a vytvarování. To ale nebylo zdaleka všechno, co podivínka chce. Alicia si chce nechat zvětšit zadek podle brazilských metod, což znamená přizvednutí a úpravu silikonem. Dále si chce nechat vyoperovat žebra, aby měla užší pas a vynikly jí lépe boky a prsa. „Chci pak nastálo nosit korzet, aby byl můj pas co nejužší,“ šokovala lékaře. A tím její nápady nekončily.

„Chvíli jsem dokonce uvažovala, že si nechám sešít prsty na rukou, abych vypadala víc jako panenka,“ šokovala doktory na závěr.

Ti jí samozřejmě řekli, že nejenže žádnou z požadovaných procedur neudělají, ale navíc ji důrazně varovali před tím, aby si nechala na těle dělat takové zásahy.

Žebrá má vyndaná třeba taková Pixee Fox. Ta říkala, že jí zákrok dlouho nechtěli provést. Samozřejmě by takovému doktorovi, nebo spíše řezníkovi, ihned sebrali licenci. Jenomže Alicia je na plastických operacích závislá a je jasné, že zákrok podstoupí někde načerno. I za cenu, že ji to bude stát zdraví nebo dokonce život.

Mohlo by vás zajímat

Další články