Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nadupaný program České televize na jaro: Nové kriminálky, napínavé minisérie i filmy

Zdroj: Česká televize
+ Další 2 fotografie
čt
Česká televize poodhalila, co pro nás chystá na jarní sezonu. Diváci se mohou těšit na nabitý program obohacený o nové seriály. Například nám bude představen kriminální seriál Místo zločinu Ostrava, na kterém se podílel režisér Jan Hřebejk, rodinný detektivní seriál Poldové a nemluvně, minisérie Zrádci a Stockholmský syndrom, thriller Vysoká hra, film Past o osudech Jiřiny Štěpničkové nebo snímek Veterán.

S příchodem jara se diváci mohou těšit na nadupaný program České televize. Na televizních obrazovkách budeme moci sledovat nové seriály a opět vedou kriminálky.

ČT nám představí novinku nesoucí název Místo zločinu Ostrava. Jedná se o třináctidílný krimiseriál, který je inspirovaný skutečnými událostmi. Hlavní dvojici vyšetřovatelů ztvárňuje Pavla Beretová a Stanislav Majer. Režie se ujal Jan Hřebejk společně s Danem Wlodarczykem a Jiřím Chlumským.

Další novinkou je seriál Poldové a nemluvně, což je rodinná detektivka s kojencem v hlavní roli, dospěláckou hlavní roli si zahraje Svatopluk Skopal. Na ČT také poběží seriál Zrádci, ve kterém budeme sledovat tři týdny v životě drogového dealera Davida Frýdla, který působí v česko-vietnamské drogové mafii. Příběh minisérie vznikl na základě původního námětu Jiřího Vacka, jednoho ze zakladatelů Národní protidrogové centrály. Minisérie Stockholmský syndrom pro změnu nahlédne do prostředí obchodu s bílým masem.

Česká televize nasadí také thriller Vysoká hra od režiséra Sametových vrahů Jiřího Svobody. V hlavních rolích se představí Richard Krajčo a Anna Fixová. V dalších rolích pak například Ondřej Vetchý, Miroslav Donutil nebo Tomáš Töpfer.

Diváci se mohou těšit i na nové filmy z produkce České televize. Uvidíme snímek Past, což je životopisný film popisující osudy Jiřiny Štěpničkové, kde hlavní roli zahrála Zuzana Stivínová. Na televizních obrazovkách poběží i nový film Veterán – příběh žoldáka, který chce začít nový život.

Nové dokumenty České televize přiblíží osudy Boženy Němcové (zahraje si ji Aňa Geislerová) a Františky Plamínkové. Na záhady si posvítí nový cyklus České tajemno.

Související články

Další články