Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nadupaný dekolt Vicy Kerekes ve filmu Muži v naději? Naprostá nuda! V tomhle snímku ukázala výstavní PRSA i šťavnatý KLÍN!

Tohle je hodně odvážné!
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 5 fotografií
Vica Kerekes je opravdu nadaná herečka a české publikum si získala díky svému roztomilému zrzavému kukuči a perfektním křivkám. Češi zkrátka milují ženy krev a mléko. Ovšem v maďarském filmu se zvláštním názvem "1" si herečka střihla snad ty nejžhavější scény své kariéry!

Vica Kerekes je snad jedna z nejkrásnějších zrzavých hereček u nás. Kromě její sympatické zrzavé hřívy na ní diváci milují její dokonalé křivky. A nejlepší na tom všem je, že Vica se v žádném případě nestydí svléknout před kamerou.

Scény, kde je nahá, musí milovat každý! Určitě si dobře pamatujete nadupaný dekolt, který tahle herečka předvedla ve filmu Muži v naději, když hrála biliard.

Nejeden chlap tehdy u televizních obrazovek slintal. Ovšem to, co předvedla v maďarském filmu „1“, je oproti plnému dekoltu naprostá nádhera!

Ve filmu režiséra Petera Sparrowa, ve kterém si herečka zahrála v roce 2009, ukázala opravdu vše!

Sice tenhle snímek nesklidil nějak velký úspěch u diváků, ale nadšenci křivek téhle zrzky si přijdou na své. Herečka si ve filmu střihla opravdu žhavé, erotické scény. Tyhle fotky zkrátka musíte vidět!

Související články

Další články