Sexuální kombajn, polská divoženka Annia Lisewska (21) se prosouložila Prahou méně, než se čekalo, ale pobavili jsme se.

Po zralé úvaze jsme se nakonec rozhodli předložit vám obsáhlý výběr fotografií akce v klubu Lucky Lucky, kde si nakonec zaskotačila s jedním hostem a pár najatými úchyly, z čehož se chystá poutavé DVD, na které máte právě možnost vybrat fotografii, která bude na zadním přebalu!

Vyberete Anniu, která v ajfru rajtuje na blonďatém pornoherci? Nebo vás baví fotka, kterou nazýváme „náhodný kolemjdoucí a rozkuřov***y?“

Těšíme se na vaše estetické vyhodnocení podniku, který u nás měl premiéru a zřejmě i derniéru. Ale i tak nebude zapomenut.

Ewa Farna (20) se totiž do poslední chvíle klepala, že přijde o statut nejznámější Polky u nás, a Annia, se kterou tu nikdo nechtěl souložit ani zadara, asi přijede příště jenom na památky.

Tak která fotka vás nejvíc zaujala? Pište do diskuse pod článkem. A ještě jedna věc, vyhodili jsme z výběru nechutný detailní snímek Anniina chodidla, protože kardiaci a estéti by mohli mít problémy. Chcete ho vidět? To nám dejte vědět taky, ale my stejně nevíme, jestli vám ho ukážeme.