Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Nadmíru plodný mladík ejakuloval do bazénu: 16 dívek otěhotnělo!

Je vůbec možné, aby se něco takového stalo?
Zdroj: Profimedia
Stačila jedna party, nadržený mladík, co nevydržel pohled na svoje kamarádky v bikinách, a bazén. Dotyčný totiž ejakuloval do vody. Což mělo za následek, že 16 mladých dívek ve věku 13 - 17 ten večer neplánovaně otěhotnělo. Podivnou zprávu potvrdil Tallahassee Herald. Dokonce se k celé kauze vyjádřil i lékař.

Doktor John Suzukima tvrdí, že mladík může trpět vzácnou poruchou zvanou spermafortis. Což znamená, že je nadmíru plodný a jeho sperma vydrží víc než ejakulát jiných mužů.

Mladík vůbec nevěděl, jaký poprask jeho "nehoda" v bazénu způsobila. "Jsem strašně ráda, že jsem si na večírek nevzala plavky a do bazénu jsem nevlezla," říká jedna z dívek, která se dozvěděla o osudu svých kamarádek.

Aspoň nedopadla jako patnáctiletá dívka, která party organizovala jako oslavu svých narozenin. "Dítě je dárek, který jsem rozhodně nechtěla." Prý si navíc všichni myslí, že na oslavě vypukly bouřlivé orgie, což není pravda.

Mladík, který všechno způsobil, akorát stydlivě říká, že je doteď panic a vlastně neví, jak se to stalo. "Někteří lidé mě dokonce zdraví jako celebritu," stěžuje si.

No, vzhledem k tomu, že o "spermafortis" Google mlčí, se můžeme domnívat, že je to všechno výtvor jednoho znuděného pisálka. Ale, kdo ví?

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy