Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Nadměrně obdařený Američan se chlubí dvěma penisy! Jaký je jeho sexuální život?

Nadměrně obdařený Američan se chlubí dvěma penisy! Jaký je jeho sexuální život?
Zdroj: twitter

Pětadvacetiletý Američan se má tedy čím chlubit! Narodil se se dvěma nadprůměrnými penisy Teď o svém životním příběhu vydal knížku.

Američan vystupuje anonymně pod pseudonymem Diphallic Dude. Letos vydal knihu s názvem Double Header, v níž popisuje život se dvěma nadprůměrnými penisy. Zatímco průměrní muži se musí spokojit s jedním penisem a ještě ne moc velikým, Diphallic Dude je má dlouhé 25 centimetrů v erekci.

Ve své knize líčí zkušenosti s partnery. Jako bisexuál spí s muži i se ženami. Zatímco mezi ženami ho šedesát procent odmítá kvůli penisové anomálii, mezi muži je o něho rvačka. Žádný muž mu neřekl na nabídku sexu ne.

"S takovým obrovským množstvím negativity ve světě je úžasné, když můžete přinést na stůl něco pozitivního," prohlásil Diphallic Dude, když vydal knihu.

Dude ještě před několika týdny tvrdil, že žije ve vztahu s mužem a ženou ve třech Jenže když se stal známým a vydal knížku, jeho partneři se zalekli a utekli.

Američan také přiznává, že podstoupil operaci, která jeho levý penis uvolnila z podbřišku tak, aby byl stejně velký jako ten pravý. Oba mají teď pětadvacet centimetrů.

Jediná nevýhoda v podobě dvou penisů tkví v extrémně velké prostatě. "To vysvětluje, proč tak moc ejakuluju," tvrdí.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy