Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nádherná lyžařka Lindsey Vonn pustí kamery do svého soukromí. Ukáže něco z božského těla?

Uvidíme i něco víc z jejího božského těla?
+ Další 4 fotografie
Jste fanouškem jedné z největších sexbomb mezi lyžařkami? Tak se máte vážně na co těšit. Krásná Lindsey Vonn vás nechá nahlédnout do svého soukromí, a to se budete divit, co se v životě nádherné sportovkyně jenom děje. Ukáže svým fanouškům i něco ze svého sexy těla?

Diváci uvidí Američanku Lindsey Vonn, jak odpočívá v rodinném kruhu, baví se s přáteli, světová sjezdařka jim umožní ponořit se hluboko do myšlení špičkové sportovkyně usilující o sportovní nesmrtelnost. Fanoušci s ní prožijí její pozitivní i negativní momenty a výzvy, kterým bude lyžařka čelit ve své snaze startovat na ZOH 2018, do jejichž zahájení zbývá méně než 
500 dní. Eurosport začíná programem Chasing History vyprávět příběhy sportovců, kteří aspirují na olympijská vítězství v Pchjongčchangu.

„Jsem nadšená příležitostí sdílet můj životní příběh prostřednictvím seriálu Chasing History. Pro mne osobně bude příštích 18 měsíců patřit k nejvíce vzrušujícím v mé kariéře. Věřím, že nemohu mít lepšího partnera než Eurosport, který je nesporným domovem zimních sportů. Eurosport byl se mnou po celou mou profesionální kariéru a nastal správný okamžik dát více nahlédnout do mého soukromého života. Chasing History zavede fanoušky na cestu, během níž, doufám, společně zažijeme fantastické okamžiky a také výzvy, kterým každodenně čelí profesionální sportovec. 
Měli bychom si užít hodně zábavy!“

Generální ředitel Eurosportu Peter Hutton: „V Eurosportu jsme naprosto nadšeni, že spolupracujeme s opravdovou globální superhvězdou, jakou je Lindsey Vonn. Během své kariéry se Lindsey stala nejen průkopnicí, ale postupně i globální ikonou a vzorem pro miliony lidí po celém světě. Diváci všech platforem Eurosportu zažijí jedinečné společné chvíle s Lindsey Vonn, uvidí, jak se připravuje na závody, prožijí její pozitivní i negativní okamžiky i výzvy, kterým čelila ve své kariéře, díky níž vstoupila do historie.

Možná že přeci jen ukáže i něco víc. Byla by škoda, kdyby své božské tělo neukázala. Rozhodně se máme na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články