Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Naděje pro moderátorku Wisterovou, které muž unesl syny: Vydali mezinárodní zatykač!

Naděje pro moderátorku Wisterovou, které muž unesl syny: Vydali mezinárodní zatykač!
Zdroj: Facebook, Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
únos dětí
Slovenská moderátorka Vera Wisterová (42) neztrácí naději, že se zase brzy shledá se svými syny. Harlowa (8) a mladšího Thea (5) odvekl jejich otec Jeremy Hulsh (40) do zahraničí, podle dosavadních informací se zdržují v Kanadě. Policisté na něj vydali mezinárodní zatykač!

Syny moderátorky Very Wisterové (42) naposledy viděli minulý čtvrtek v bratislavském nákupním centru. Byl s nimi jejich otec Jeremy Hulsh (40), který je krátce nato unesl do zahraničí. Přes Budapešť a Londýn se měli dostat až do daleké Kanady.

Wisterová nemá zdání, kde přesně její chlapci jsou a jak se mají. Případ už ale řeší slovenské ministerstvo zahraničí a Hulsh by mohl být brzy dopaden. Byl na něj totiž vydán mezinárodní zatykač.

Hulsh podle Wisterové porušil soudní rozhodnutí, jež mu zakazovalo opustit se syny Slovensko bez manželčina vědomí. Mohl se s nimi stýkat polovinu měsíce, vždy je však musel do 18 hodin vrátit. Ve čtvrtek se tak nestalo.

"Už během našeho soužití mi opakoval, že pokud se pokusím s ním rozvést, zničí mě a přijdu o děti. Vůbec netuším, jak se mají, ani zda jsou v pořádku," řekla agentuře TASR zdrcená Wisterová.

Dva dny před vydáním zatykače se Hulsh z Kanady ozval. Na sociálních sítích se objevila aktuální fotka se syny společně s dopisem, v němž obvinil Wisterovou z příšerných věcí.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy