Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Naděje pro Jágra? Pořád může zůstat na Floridě!

Veronika Kopřivová na Floridě zůstat chce.
+ Dalších 82 fotografií
Jaromír Jágr další sezónu v NHL zůstávat nebude. Padla všechna vyjednávání a on se začal poohlížet po nové práci. Jenomže dlouho nemohl nic zajímavého najít a o své "nezaměstnanosti" dokonce vtipkoval na sociálních sítích. Teď to vypadá, že se na něj usmálo štěstí.

Jaromír Jágr (45) dostával nabídky do Španělska i Ruska, ale nikomu se neupsal. Veronika Kopřivová se dojemně loučila s Floridou, kterou už považuje za svůj druhý domov. Odcházet se jí prý bude velmi těžko. Ale vypadá to, že si možná bude moci sluníčko užívat i dál.

O Jágra mají totiž zájem v týmu Florida Everblades, který hraje třetí nejvyšší ligu v Americe. Je to sice nižší liga, než na jakou je Jaromír zvyklý, ale na druhou stranu by mohl zůstat v Americe a jeho Veronika by byla nadšením bez sebe.

Everblades mají o Jágra opravdu enormní zájem a pozvání do jejich ligy visí i na jejich oficiálních stránkách. Mluvčí klubu Alex Reed se domnívá, že jednání s Jaromírem Jágrem by bylo výhodné pro obě strany. Navíc se na hokejovou legendu ostatní hráči těší.

Mohlo by vás zajímat

Další články