Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Naďa Konvalinková dnes slaví narozeniny: Připomeňte si zoufalou sexuální scénu, ve které herečka ukazuje prsíčka

Herečka Naďa Konvalinková dnes slaví třiašedesáté narozeniny. V poslední době už ji v televizi moc nevidíme, proto je potřeba si připomenout chvíle, kdy Naďa ještě nepotřebovala držet diety a tvořit čarodějnické duo v batikovaných fusacích s Květou Fialovou.

V roce 1988 se Konvalinková objevila v seriálu Druhý dech, který je tak příšerný, že ho nepřebije ani zhlédnutí všech dílů Ženy za pultem v jedné smyčce.

Naďa tehdy tvořila manželskou dvojici s hercem Vladimírem Kratinou, který byl v 80. letech dívčím idolem, nad nímž slintaly party holek pocucávajících koktejl v mléčném baru.

Režisér Hynek Bočan zařadil do Druhého dechu i několik milostných scén mezi dvojicí a na jednu z nich se můžete podívat v našem článku. Původně prý mělo jít o scénu hodnou Základního instinktu a Kratina měl natrénovány výkony hodné Rocca Siffrediho, ale pro tehdejší zobrazení sexu, který na obrazovkách České televize téměř neexistoval, stačilo, že Naďa ukázala prsíčko.

Související články

Další články