Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Nad Josém Mourinhem se stahují mračna! K šílenství ho dohání i tahle naštvaná lékařka!

Naběhlá žíla doktorky Carneiro ukazuje, že je na svého bývalého
zaměstnavatele pořádně vytočená.
Zdroj: youtube.com
Pohledná klubová doktorka Eva Carneiro se svými právníky chystá žalobu proti jednomu z nejznámějších fotbalových klubů Velké Británie. Byla prý neoprávněně propuštěna poté, co ji trenér José Mourinho zkritizoval za to, že v zápase proti Swansea za stavu 2:2 stáhla kvůli zranění fotbalistu Edena Hazarda.

Z ráje do pekla. Tak vypadá letošní tápání ještě loni fenomenální fotbalové Chelsea v tamní Premier League. Zmar, který se lepí hráčům „blues“ na paty, nebere konce, ale bůh ví, jak by tomu bylo, kdyby zvládli vyhrocený zápas se Swansea.

Hrála se vyrovnaná partie na ostří nože, což odnesl i klíčový hráč Eden Hazard. Loňský nejlepší hráč celé anglické ligy ležel otřesen na trávníku a klubová doktorka Eva Carneiro rozhodla, že není uzpůsoben dál pokračovat v zápase.

To přímo vytočilo fenomenálního, leč arogantního kouče Mourinha, který Carneiro následně seřval jako malého kloučka spratka. Pohledná klubová doktorka byla následně z klubu odejita.

Doktorka se však nevzdala, obvinila klub ze sexismu a nyní se chystá bránit soudně!

Anglie, jež je na podobné případy alergická, je mezitím na její straně, a tak možná již brzy vyhozeného portugalského kouče čeká ještě těžší souboj než ten, který určují branky, body a vteřiny.

Související články

Další články