Myslíte si, že si děláme legraci? Ani náhodou!

Sice jsme se jednomyslně shodli, že nacisté nemají právo na hezké Vánoce, ale nikdo jim je nemůže zakázat slavit. Prodejce na jednom internetovém serveru dává možnost, aby si nacisté dnešní doby oslavili svátky opravdu stylově!

Ke svému inzerátu prodejce napsal:

Nabízím k prodeji Vánoční ozdoby jednotek SS. Vše v původním stavu. Nepoškozené. Jedná se o foukané velké ozdoby. Ozdoby jsou v původních barvách v top stavu. Mírně opotřebované stářím. Garantuji originalitu vrácením peněz. Jedná se o vzácné kousky. Počet ozdob: 4 ks. Viz FOTO. Osobní prohlídka možná po tel. domluvě. RARITA! Viz FOTO. Na případné dotazy odpovím… KOUKNĚTE NA MÉ DALŠÍ PODOBNÉ AUKCE. Nabídka mých předmětů je určena výhradně pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji!!!!!!!!

O vánoční ozdoby je velký zájem. V době, kdy tento článek vznikal, se cena šplhala k 1600 Kč za celou sadu! Jak známe české nacisty, určitě to není konečná!