Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Vánoce ve znamení hákového kříže: Takové ozdoby by záviděl i Hitler

Zdroj: aukro
vánoce
V České republice se dá sehnat cokoliv. Dokonce i vánoční ozdoby s hákovým křížem. Prodávající tvrdil, že není žádným nacistou, ale že jde o historickou sbírku. Podívejte se na vánoční ozdoby, ze kterých by měl radost i Hitler.

"Nabízím k prodeji Vánoční ozdoby jednotek SS. Vše v původním stavu. Nepoškozené. Jedná se o foukané velké ozdoby. Ozdoby jsou v původních barvách v top stavu. Mírně opotřebované stářím. Garantuji originalitu vrácením peněz. Jedná se o vzácné kousky. Počet ozdob: 4 ks. Viz FOTO. Osobní prohlídka možná po tel. domluvě. RARITA! Viz FOTO. Na případné dotazy odpovím... KOUKNĚTE NA MÉ DALŠÍ PODOBNÉ AUKCE. Nabídka mých předmětů je určena výhradně pro sběratelské účely. Tímto prohlašuji, že nejsem členem žádného hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka nebo takového, které hlásá národnostní, rasovou či třídní zášť vůči jiné skupině osob, ani taková hnutí nepodporuji," tak zněl v roce 2014 inzerát na portálu Aukro.

Vánoční koule s hákovým křížem se nakonec podařilo vydražit za 5300 korun.

"Jsem sběratelka a v ozdobách mám už hodně peněz. Rozhodně si tyto konkrétní ale na stromeček věšet nebudu," uvedla pro TN.cz žena, která se stala šťastnou majitelkou nacistických vánočních ozdob.

JAK BUDOU MÍT OBCHODY OTEVŘENO NA VÁNOCE? PODÍVEJTE SE ZDE

Související články

Další články