Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Načapal v posteli nevěrnou přítelkyni s jiným týpkem: Zvolil nejlepší možnou pomstu!

Zdroj: Facebook
Duston Holloway je takový obyčejný kluk z Texasu, který se přes noc stal internetovou hvězdou. Sám by ale byl nejradši, kdyby k něčemu takovému ani nedošlo. Co udělal?

Mladý muž přišel ráno domů a načapal svoji přítelkyni v posteli s jiným. Oba byli po náročném večírku a jeho příchod je nevzbudil.

"Nejdřív jsem mu chtěl pořádně nakopat prdel," připustil Duston. Nakonec ale vytáhl foťák a oba natočil. Dokonce si s nimi udělal selfíčko. Fotky dal potom na sociální sítě s hořkosladkým popiskem. "Když přijdete domů a s ženou, kterou milujete, je v posteli jiný muž. Dobrý muž si zaslouží dobrou ženu," napsal a odeslal.

Sám říká, že mu celá situace zlomila srdce, ale rozhodl se s ní vyrovnat po svém. "Ťukal jsem jí na rameno, chtěl jsem zjistit, jakou mám tomu týpkovi připravit snídani," přiznal dokonce pobavený Duston. "Byla ale pořád tak ožralá, že ji nevzbudilo ani to," dodává.

Mladý muž je sice po rozchodu, ale pomáhají mu prý stovky podporujících komentářů, které se objevily pod jeho příspěvkem.

Související články

Další články