Moderátorka Televizních novin na Nově Michaela Ochotská (28) samozřejmě nesmí chybět na Filmovém festivalu v Karlových Varech. Míša si do detailu naplánovala svůj hvězdný příjezd. Podle našeho informátora se nechala zadarmo nalíčit a učesat v maskérně televize a od dobrých známých si se svým milencem, tenistou Lukášem Rosolem (27), vypůjčili luxusní vůz, který je na místo činu doveze.

Ochotská ale jistě nečekala, že jí dokonale promyšlený plán zhatí nedbalý řidič, který před výjezdem nezkontroluje palivovou nádrž. U výpadovky směr Praha – Karlovy Vary jim najednou došel benzín a všichni nešťastníci se snažili zastavit kolem projíždějící řidiče, aby jim v této nemilé situaci pomohli. „Bylo fakt vtipné vidět, jak načesaná Míša v róbě stojí u silnice a ostatní řidiči na ni pískají a mávají. Pěkně foukal vítr, tak snad jí to tu parádu moc neponičí,“ řekl nám náš zdroj.

Situace se ale vyřešila a páreček už se přibližuje ke Karlovým Varům, kde se Ochotská bude hrdě vystavovat před objektivy fotografů se svým úlovkem Lukášem Rosolem, který jí na dovolené v Paříži navlékl snubní prsten.