Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Na zdraví! Modelka Petra Němcová slaví 38. narozeniny s mopem v klíně

Je jí 38 let, ale nevypadá na to!
+ Dalších 12 fotografií
Krásná česká modelka Petra Němcová slaví 38. narozeniny. Jak ten čas letí! Petra přitom vypadá tak mladě! Při letmém pohledu by jí člověk hádal něco přes dvacet. Jak Petra narozeniny oslaví? Zřejmě s mopem v ruce.

Svůdná a něžná modelka Petra Němcová patří k tomu nejkrásnějšímu, co česká kotlina světu kdy dala. A ukazuje se, že modelka, která při tsunami v Thajsku ztratila životní lásku, se opět umí radovat ze života.

Na svém Instagramu zveřejnila velmi žertovnou fotku. Mezi stehna si dala mop na vytírání podlahy. Možná nám chce Petra naznačit, že když na to přijde, umí být také pořádnou čarodějnicí.

Po úmrtí svého snoubence Simona Atleeho modelka pravou lásku hledá. Do postele si ji vzalo několik slavných mužů, srdce se jí ale nikdy pořádně již neotevřelo. Snad jednou najde toho pravého. Moc jí to přejeme. Petra je čistá duše a zasloužila by si milujícího muže a kupu dětí kolem sebe…

Mohlo by vás zajímat

Další články