Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na těchto 6 jídel před sexem zapomeňte! Jinak vás v posteli čeká pořádný trapas

Trapasům v posteli se chceme vyhnout všichni!
Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Občas se to naplánovat zkrátka nedá. Pokud ale dopředu víte, že dnes skončíte se svou drahou polovičkou v posteli, měli byste tomu přizpůsobit i jídelníček. Těchto 6 jídel by vám totiž při sexu mohlo pořádně zavařit!

Kdekoho by ani nenapadlo, jak velký vliv mohou mít určité potraviny na milostný život. Jestli o nich ještě nevíte, rozhodně zbystřete. Nikdo z nás si přece nepřeje, aby postelové hrátky skončily nespokojeností. Proto si dávejte na těchto 6 jídel dobrý pozor!

1. Žvýkačky

Potřebujete svěží dech? Žvýkačkám dejte sbohem a použijte raději ústní vodu. Žvýkáním bez polykání do sebe totiž dostáváte ohromné množství vzduchu. Ten se pak logicky musí dostat ven, což u sexu není dvakrát žádoucí.

2. Brokolice

O zdravotních přínosech brokolice nelze pochybovat, přesto ji mnoho lidí nesnáší. Nepatříte mezi ně? Možná byste měli, a to minimálně před sexem. Konzumace této zeleniny totiž vede k nadýmání!

3. Sýr

Mléčné výrobky obecně jsou známým zabijákem libida. Po sýru navíc dojde také k nadměrnému tvoření hlenu. Takže sýr před setkáním s milenkou či milencem už nikdy!

4. Červené maso

Oběd či večeři si bez něj nedovedete představit? Tak budete muset. Červené maso je obří zátěží na náš trávicí trakt. Může způsobovat velkou únavu, na což protějšek v posteli určitě není zvědavý.

5. Alkohol

Stará známá klasika, ale stejně je dobré si ji připomenout. Velké množství alkoholu v krvi se rovná nulové erekci! Pozor by si měly dát i ženy, jestli nechtějí skončit v posteli s kýmkoliv.

6. Lékořice

Představa, že si někdo dává lékořici před sexem, je hodně bizarní. Kdyby vás to však někdy napadlo, mějte na paměti, že po lékořici už sex chtít nebudete.

Související články

Další články