Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na těchto 10 místech v Praze si to musíte rozdat

Zdroj: Profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes si to uděláme venku!

Praha stověžatá je jediné město v České republice, kde má sex alespoň nějakou úroveň. To mi po zkušenostech z jiných koutů naší zemičky nikdo nevymluví. Proč? Tak v první řadě jsou tady nejbohatší milenci a nejzhýralejší noční život Ve druhé je Praha plná vzrušujících místeček, kde si to musíte alespoň jednou za život rozdat. Vybrala jsem desítku z nich. Děkovat mi nemusíte.

1) Vyhlídka na Vyšehradě

Vyšehrad je magické místo nejen pro Daniela Landu, který zde bydlí a zakládá prapodivné řády. Po vzoru Přemysla a Libuše si to můžete rozdat s nádhernou vyhlídkou na Prahu a s hromadou japonských turistů za zády. Naštěstí je na Vyšehradě hned několik místeček, kam se můžete úspěšně zašít Stačí hledat.

2) Mobilní hajzlík v Pařížské

Pařížská ulice není jen přehlídka nejluxusnějších značek, ale také místo, kde najdete mobilní hajzlík. Když se chce žena odvděčit partnerovi za nechutně drahou kabelku z butiku, je tato toaleta ideální! Nikam nemusíte chodit. Stačí vám 5 Kč na to, abyste měli na pár minut soukromí.

3) Střelecký ostrov

Jedno z nejromantičtějších míst v Praze doporučuji začínajícím párečkům Chvilku se můžete pusinkovat na lavičce a když budete mít chuť, nemusí zůstat jen u toho. Jen pozor na čumily, kteří se kolem ostrova motají na šlapadlech.

4) Strahovský stadion

Obří spartakiádní stadion na pražském Strahově opustily veškeré naděje, ale vy na něm můžete zažít chvilku vášně. Nejlepší bude, když si na tohle depresivní místo zajedete autem, protože v ulici Pod Stadiony najdete jak super výhled, tak soukromí pro vaše techtle mechtle. Nejodvážnější se mohou zkusit proplížit přímo na tribunu stadionu.

5) Fotoautomat v metru

Vzrušuje vás strach z možného přistižení při sexu na veřejnosti a zároveň toužíte po sprosté fotečce? Bingo! Vyhlédněte si fotoautomat v metru, zatáhněte za sebou a jděte na to. Po zastíněné kabince asi znovu toužit nebudete, ale jednou za život si v Praze podobný zážitek dopřejte.

6) Petřín

Třešňový sad na Petříně láká nejen davy zamilovaných, ale taky davy nadržených Na znamení věčné lásky si to můžete na Petříně vzájemně udělat pusou. Vhodných místeček je k dispozici celá řada. Ze zkušenosti bych pouze vynechala zrcadlové bludiště.

7) Palác Žofín

Hromady firemních akcí a plesů jsou skvělou příležitostí znesvětit novorenesanční haciendu stojící na Slovanském ostrově. Já si sex na tomhle místě vždy užívám, protože si připadám tak trošku jako princezna.

8) Ladronka

Nejdřív protáhnete tělo na bruslařském okruhu o délce 3400 metrů a pak zalezete protáhnout otvory někam do křoví. Ladronka je vhodná hlavně pro sportovně naladěné jedince, kteří mají rádi milování s příměsí potu.

9) Páternoster na úřadu MČ Praha 1

V každém patře vás čeká hodně velká dávka retro vzrušení, a když to nebude úplně rychlovka, uvidíte strojovnu hned několikrát. Nejbezpečnější je čas před koncem úřední doby. V opačném případě budete přistiženi prakticky ihned

10) Národní technická knihovna

Žhavý tip pro všechny studentíky. Samoobslužný noční provoz ve třetím patře funguje do dvou do rána, noční studovna pak od 22:00 do 8:00. Můžete se tak ponořit do hodně názorného studia anatomie a sexuologie. Jen pozor na uhrovité mladíky z ČVUT. Rádi očumujou.

Tak začněte postupně odškrtávat, máte na to celé léto. A dejte mi vědět, jaká další místa byste v Praze doporučili.

Související články

Další články