Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na světě je další důkaz o tom, že Angelina Jolie nejí. Je tohle už anorexie?

Zdroj: Profimedia.cz, Splash news
+ Další fotografie

O tom, že by Angelině Jolie (39) vůbec neuškodilo nějaké to kilo navíc, se (nejen) v Hollywoodu mluví už pár let. Veřejnost hlavně děsí vyzáblé žilnaté paže, což v kombinaci s průsvitnou pletí vypadá hodně nezdravě.

Navíc každý, kdo přijde s královnou dramatu poprvé do styku, je zděšen, jak drobná opravdu je, protože fotografie i kamery něco přidávají. To, že herečka a teď i režisérka téměř nejí, se na vlastní oči přesvědčil japonský herec říkající si Miyavi (33), který si zahrál v jejím počinu Unbroken, což má být trhák příštího roku o slavném americkém běžci Louisi Zamperinim.

"Angelina mě překvapila, jak úžasná byla v roli režisérky. Dost mě ale překvapilo, jak je hubená, a vůbec si nepamatuju, že bych ji viděl jíst," řekl Miyavi v rozhovoru pro The Huffington Post. Herec, který zatím de facto nikde pořádně nehrál, se buď chce zviditelnit, protože ví, že spekulace o tom, že má Jolie blízko k anorexii, je v Hollywoodu tématem číslo jedna, nebo prostě Angie nejí před ostatními a syslí si své dva listy salátu někde v karavanu.

Související články

Další články