Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Na Staromáku rozsvítili vánoční strom: Praha má zase nejkrásnější trhy ze všech

Na Staroměstském náměstí proběhlo tradiční rozsvícení vánočního
stromu.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
O půl páté byl v sobotu slavnostně rozsvícen vánoční strom na Staroměstském náměstí. Není pochyb, že má Praha opět nejkrásnější sváteční trhy ze všech. Hlavní město i letos v žebříčku přeskočilo města jako New York, Londýn nebo Vídeň.

Přestože vánoční oslavy v New Yorku či Londýně bývají suverénně nejnavštěvovanější, těm v Praze se zase žádné město nevyrovná v atmosféře a kráse. Ani v letošním roce tomu není jinak, česká metropole už poněkolikáté vévodí žebříčku amerického časopisu US News Travel.

A dnešním dnem byla vánoční sezóna v historickém centru Prahy oficiálně zahájena. V sobotních odpoledních hodinách se rozsvítil vánoční strom na Staroměstském náměstí. Podívat se přišly davy lidí a náměstí zůstává stále plné.

Strom začali zdobit už v úterý 28. listopadu. Asi 24 metrů vysoký smrk ztepilý pochází z obce Roztoky u Křivoklátu.

Žebříčku nejnádhernějších vánočních míst nevévodí Praha poprvé. I tentokrát strčila do kapsy města jako New York, Londýn, Vídeň, Mnichov nebo Curych.

Související články

Další články