Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Na Slovensku měli veselo: Poslanci nechali premiéra Roberta Fica ve funkci a nespokojená aktivistka je za to chtěla zabít! Sledujte její útok!

Nespokojená aktivistka v ráži.
Zdroj: koláž archiv
+ Dalších 5 fotografií

Premiér Robert Fico rozhodně nepatří v sousedním Slovensku mezi nejoblíbenější politiky.

Podle většiny lidí je zodpovědný za ztrátu 47 miliónů eur, o které Slovensko přišlo během jeho vlády kvůli nevydařenému obchodu s emisemi s firmou Interblue Group.

Na mimořádné schůzi k vyslovení nedůvěry vládě ho ale ani přes značný odpor veřejnosti a jeho evidentní pochybení poslanci neodvolali z postu předsedy vlády!

Za Ficův pád a pád celé vlády hlasovalo pouze 49 ze 128 přítomných zákonodárců. 78 z nich bylo proti a jeden se zdržel hlasování.

A právě to hnulo žlučí jedné z aktivistek, která byla na schůzi přítomna! Po zveřejnění hlasování nejprve hysterickým hlasem začala křičet: „Hanba, hanba, lidé tu umírají hlady, my už to nebudeme tolerovat,“ a poté se rozhodla, že na poslance z balkónu hodí dřevěnou židli!

Na poslední chvíli jí její heroický čin překazila ochranka a vyvedla ji ze sálu. „My se vrátíme a s námi přijde zákon,“ křičela skupina dalších aktivistů za ní…

No, otázka je, jestli politici vyslyší hlas lidu a chytnou se za nos. Jak je vidět, s popularitou jsou na tom politici u sousedů skoro jako ti naši!

Související články

Další články