Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Na Slovensku jedou bomby. Vyhozený kluk z diskotéky se vrátil s nastartovanou motorovou pilou!

Ilustrační fotografie.

Slovenský masakr motorovou pilou se málem konal na diskotéce v obci Prievidza.

Kolem páté ráno byl místními vyhazovači odeslán z diskotéky pryč mladík, který dělal nepořádek.

Ten si to ale rozhodl nenechat líbit a rozčílený odešel s tím, že se ještě vrátí. Jak řekl, tak udělal. O několik minut později přišel. S sebou měl zbraň a motorovou pilu, kterou si vzal z nedaleko zaparkovaného vozu.

„Když nás uviděl, okamžitě tu motorovou pilu popadl a začal s ní mávat,“ popsal svědek situaci pro TV Joj. Podle policie muž na parkovišti vykřikoval, že zabije toho, kdo jej z klubu vyhodil. V rukou při tom držel nastartovanou motorovou pilu.

Vyhazovači se šílence snažili dostat co nejdál od bavících se lidí. Nakonec se jim podařilo dostat ho před bar, odkud mladík identifikovaný jako Lukáš s motorovou pilou odešel na benzinovou pumpu.

Policie dorazila okamžitě na místo, Lukáše zpacifikovala a obvinila z nebezpečného vyhrožování. Po prokázání viny mu hrozí až tři roky vězení. „Normální člověk nemůže túrovat motorovou pilou a ohánět se kolem sebe. Mně to připadalo, jako by mu přepnulo,“ dodal svědek.

Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale k tragédii nebylo daleko.

Mohlo by vás zajímat

Další články