Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Na sídlišti řádil falešný odpočtář: Dívka ho pustila do bytu, zabil jejího přítele (†16)

vražda
Neuvěřitelná tragédie a otřesná vražda se odehrála ve čtvrtek na sídlišti ve slovenském městě Žilina. Zatím neznámý muž, který se vydával za pracovníka energetické společnosti, zaútočil na šestnáctiletou dívku, která mu otevřela dveře bytu. Stejně starý přítel ji přišel bránit a falešný odpočtář ho ubodal.

Zatím neznámý muž řádil na sídlišti, kde se vydával za zaměstnance energetické společnosti a tvrdil, že jde opisovat hodiny. Díky tomu se mu podařilo, aby mu šestnáctiletá dívka otevřela dveře. Na tuto dívku měl podle portálu tvnoviny.sk ihned zaútočit.

Na pomoc bezbranné dívce přiběhl její stejně starý přítel. Ačkoliv ji zachránil, sám byl zraněn smrtelně a zemřel. Jeho přítelkyni odvezla záchranka do nemocnice.

Událost otřásla celým městem. „Ve čtvrtek 16. května odpoledne v žilinském bytě došlo za dosud nezjištěných okolností k usmrcení mladého 16letého chlapce a zranění 16leté dívky,“ potvrdili slovenští policisté.

Po neznámém muži, který byl svědky viděn, jak utíká z místa činu v červených montérkách. Policisté nebudou v tuto chvíli podávat ohledně případu žádné další informace.

Související články

Další články