Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Na Sahaře sněžilo! Jedná se o bizarní přírodní úkaz, nebo se opravdu blíží konec světa?!

Sníh na poušti, to se jen tak nevidí! Máme se mít na pozoru?
Zdroj: twitter
Zdá se, že i na Sahaře budou bílé Vánoce. U alžírského města Ajn Sefra, které patří mezi nejrozpálenější místa na zemi, napadl sníh. Snímky rudého písku pokrytého sněhem uchvátily svět. Co když to ale není náhoda? Plní se snad další proroctví o konci světa?

Snímky zasněžené pouště pořídil amatérský fotograf Karim Bouchetata. V těchto místech sněžilo naposledy před čtyřiceti lety. Lidé proto byli ze sněhu naprosto uneseni. Ne nadarmo je město Ajn Sefra považováno za bránu do pouště. V létě jsou tu průměrné teploty okolo čtyřiceti stupňů. I přes to, že se v zimních měsících ochlazuje na 5–15 stupňů a v noci může i mrznout, sníh tu jen tak nenajdete.

I když mají někteří z této přírodní hříčky radost, jiní se obávají, co přijde dál. Některá proroctví se nám totiž v posledních dnech naplňují. Podle slavné Baby Vangy měli letos na Evropu zaútočit muslimové. Letos se počet teroristických útoků zvýšil a mnozí si myslí, že smrt ruského ambasadora je dokonce začátkem 3. světové války. Poušť pokrytá sněhem je téměř biblickým znamením! Snaží se nám snad Země sama něco naznačit? Co nás ještě čeká?!

Ať už si s námi příroda zahrává, nebo se opravdu jedná o začátek konce, je jisté, že proroctví a znamení by se neměly brát na lehkou váhu. Lidstvo nechť se má raději na pozoru!

Související články

Další články