Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Na první pohled obyčejná fotografie skrývá jedno velké tajemství: Na to nikdy nepřijdete!

Tahle kráska je nejen nahá, ale na jejím těle se objevuje jedna
zvláštnost.

Chcete mít doma opravdu originální suvenýr? Nejde jen o to, že se jedná o kolorovanou uměleckou fotografii nahého aktu, ale jde hlavně o to, čím je ve skutečnosti barvená.

Na první pohled celkem obyčejná fotka na sobě totiž ukrývá – ženský ejakulát! Umělec Daniel Diviš se rozhodl fotku přebarvit tak, že v této vzácné ženské tekutině jsou rozmíchány anilinové barvy, kterými pak překryl fotku.

Podle jeho slov mu mokrý orgasmus poskytla jedna z jeho modelek a Diviš se chlubí, že ho měl až čtvrt litru, takže k hrátkám docházelo asi opakovaně. Tekutinu měl prý rok v mrazáku, ale poté, co ji Diviš použil na barvení fotografie, se ejakulát zkazil a začal zapáchat, což ovšem ale přispělo k tomu, že fotka má nyní takto nahnědlou barvu.

Tenhle kousek si můžete pořídit v internetové aukci za vyvolávací cenu minimálně 500 korun. Kolik pak dáte za vyvonění bytu, to netušíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články