Málokdo se Martě podívá do očí, když si vezme pořádný výstřih. A není se čemu divit, přeci jen ten její dekolt je až do očí bijící. Tak je zarážející, že přemýšlí o tom, že by podstoupila bolestivou operaci hrudníku. To si ho chce snad nechat ještě zvětšit?

„Po porodu dcery Aničky a následném kojení se můj hrudník změnil. Jako každá žena bych chtěla mít tělo jako před porodem. Na těchto partiích se bohužel dost podepsalo kojení, tak bych chtěla si nechat poupravit poprsí, aby bylo jako dřív. Rozhodně nechci větší, jen aby na něj tolik nedopadala gravitace,“ prozradila se smíchem Marta Jandová. Tu jsme naposledy potkali na Czech Desing Weeku u dobrého drinku u Schweppes The Bar.

Byla by velká škoda, kdyby takové klenoty byly menší, tak snad hvězda druhé řady Tvoje tvář má známý hlas bude mít rozum a opravdu půjde jen o kosmetickou úpravu. Její fanoušci by takovou ztrátu nemuseli přežít. Přeci jen tento hrudníček patří mezi klenoty českého šoubyznysu. Málokterá kráska se může chlubit takovým přírodním úkazem.

Jen se pokochejte těmi dvojčátky, která nedají spát stovkám mužů. Marta na ně může být náležitě pyšná.