Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na Krymu je nová ruská státní zástupkyně a je nehorázně sexy! Kolikrát musela dát Putinovi?

Vladimir Putin si umí vybírat…
Zdroj:
+ Další fotografie

Rusko neztrácí čas a Krym už si oficiálně uzmulo. Nejenže vyhánějí z vojenských základen ukrajinské vojáky a berou si jejich lodě, také na důležitá místa ve státní správě dosazují své lidi. Novou hlavní státní zástupkyní se tak stala Natália Poklonská a proč o tom píšeme zde? Protože je to v podstatě modelka!

V Rusku se už pomalu, ale jistě stává díky svému vzhledu celebritou a její krása dosáhla dokonce už i do Japonska, kde podle její podobizny vznikají kreslené manga obrázky. Vážně, je jich spousta.

Kromě toho také internetem kolují její obrázky ze sociálních sítí a na nich prostě nevypadá tak úplně jako někdo, kdo by měl být hlavní státní zástupkyní. Ale na Krymu je to nejspíš jedno, stačí, když bude loajální k Rusku, že ano.

A jakou má tedy kvalifikaci? V Kyjevě pracovala jako obyčejná státní zástupkyně na nižší pozici, ale když tam začala revoluce, hlasitě se stavěla na ruskou stranu a říkala, že demonstranti jsou jenom nelegitimní pučisté. Je tedy jasné, že se zalíbila Vladimiru Putinovi (ten vzhled tam asi také hrál nějakou roli) a rázem dost povýšila.

Související články

Další články