Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Na internet unikly neretušované fotografie Beyoncé. Fanoušci jsou z její podoby zděšeni!

Pár rozdílů byste opravdu našli.
+ Další 2 fotografie
Na internet unikly neretušované fotky Beyoncé a spustily tak menší poprask napříč sociálními sítěmi. Je to ale opravdu taková hrůza, jak zní ohlasy některých "příznivců" třiatřicetileté zpěvačky?

Beyoncé (33) známe především jako zhmotněnou dokonalost. Kromě toho, že v hudebním byznysu jede tu největší ligu a stíhá být i milující matkou a manželkou, vypadá při všech svých činnostech absolutně bezchybně. A to se údajně ani nemusí moc malovat.

Není proto divu, že když náhodou uniknou na internet fotky bez retuše, které ji jednou ukazují i v trochu méně lichotivém světle, hned je z toho velký poprask.

Právě k tomu došlo v tomto týdnu, když se do oběhu dostaly snímky před úpravou ve Photoshopu pro reklamu kosmetické společnosti L'Oréal. Zatímco na dva roky starých fotografiích je pleť americké zpěvačky dokonale hladká, na originálním materiálu se pod vrstvou make-upu už objevují pupínky a vrásky jsou podstatně hlubší.

Uniknutí neretušovaných fotek se stalo velkou senzací a dokonce i její fanoušci projevují prostřednictvím sociálních sítí zděšení.

V galerii se ale můžete sami přesvědčit, že i přes drobné vady na kráse Beyoncé vypadá stále lépe než většina z nás. Uniklé fotky nám navíc potvrzují, že hvězda jejího formátu je nakonec taky jenom člověkem.

Úlevné zjištění.

Mohlo by vás zajímat

Další články