Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Na internet se dostaly fotky malého Justina: Tady svého „bíbra“ ještě neukazoval!

Justin jako malý a dnes.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Takový to byl malý a roztomilý klučík! Na internet se dostaly fotky malého Justina Biebera (22). Dal je tam jeho tatínek Jeremy, který se na slávě syna vždycky rád přiživí.

Justin Bieber (22) na fotkách z dětství vypadá jako opravdové neviňátko. To se ale za zhruba 18 let změnilo. Justin byl ještě pár let zpátky pěkný „spratek“, který nezvládal svoji slávu. Drogy, nabouraná drahá auta, rozbořené hotelové pokoje a potyčky s policií. Do toho zmlácení fanoušci a arogantní chování.

I přes to všechno se stále drží mezi nejžádanějšími celebritami a je ho všude plno. Navíc se nestydí a klidně ukáže i svou chloubu. Tu se podařilo novinářům vyfotit už dvakrát. Poprvé to bylo na dovolená v Bora Bora a bylo z toho pěkné haló. Situaci dokonce okomentoval i jeho otec Jeremy. „Čím jsme ho to proboha krmili, že tak vyrostl?“ napsal lehce úchylnou hlášku na Twitter.

Podruhé to bylo na havajské dovolené, kde byl se svou bývalou. Tady jsou ale fotky z doby, kdy si Justin myslel, že ho má jenom na čurání.

Související články

Další články