Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Na Instagramu drsná holka, před kamerou vyplašená myšička: Život si organizuji podle Jardy, přiznala Verunka

Na Instagramu drsná holka, před kamerou vyplašená myšička: Život si organizuji podle Jardy, přiznala Verunka
Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Dalších 16 fotografií
Na Instagramu hrozně drsná holka, která vzkazuje kritikům, co si o nich myslí. Jakmile se ale zapne kamera, tak se promění ve vyplašenou myšku, která si není jistá tím, co říká. Tak se o víkendu prezentovala Jágrova striptérka Verunka Kopřivová.

Jaromír Jágr se stal králem českých hokejistů uplynulé sezony. Na vyhlášení ankety Zlatá hokejka přivedl i Veroniku Kopřivovou. Mezi smetánkou se tak objevila dívka, která nedávno ukazovala prsa v Německu.

Jágrova Veronika ráda vzbuzuje pozornost. V Karlových Varech, kde se hokejová sláva odehrávala, se předvedla v průhledných šatech, které sotva zakrývaly bradavky. Otázkou je, zda má smysl zakrývat něco, co zná celé Česko a půlka Německa k tomu.

Veronika dokonce souhlasila s rozhovorem pro isport.blesk.cz. Na Instagramu je to drsná borka, před kamerou ale byla nejistá. Slovní zásoba nic moc, vyjukaný pohled malého ptáčátka. Na Veronice bylo vidět, že ani odvážné šaty neumí zakrýt rozpaky, že v tak vybrané společnosti se kadeřnice z Teplic ocitla tak trochu omylem. Nebo jen díky tomu, že s ní Jágr momentálně chodí.

Veronika při rozhovoru několikrát zdůraznila, jak moc je na Jardu pyšná a že se těší z jeho úspěchů. Kopřivová si hlavně dávala velký pozor, aby na kameru neplácala něco, za co by jí později Jaromír vyhuboval. Takže tvrdila, že účast na Světovém poháru mu určitě nezakazovala, ale že Jarda se tak sám rozhodl.

Veronika tuší, že Jarda má v Česku i povinnosti kolem hokejového Kladna, ale hlavně by už ráda jela na dovolenou. Protože zatím se jen plácají v Česku nebo doma na Floridě, což už je trochu nuda.

Jinak vyhlašování Zlaté hokejky prý bylo fajn, moderátoři prý byli taky fajn a celé to bylo fajn. Prostě žádný velký pokec, spíše frázičky a snaha nikoho nenaštvat. Z rozhovoru jasně plyne, že Verunku živí Jarda a ona si podle něj organizuje všechen čas. V podstatě nežije svůj život, ale jeho život.

Jarda prý je typ člověka, který nechodí rád na party, ale na festival do Karlových Varů se chystají. Veronika ale rychle zdůraznila, že tam jedou kvůli tomu, že tam Jarda má pracovní povinnosti.

V rozhovoru si Verunka občas protiřečí, je dost nervózní a těká očima. Hlavně nic nezkazit, hlavně dobře reprezentovat a hezky se usmívat. Myslíme si, že se jí to povedlo. Tohle byl pěkný mediální výkon a Verča by se od něj měla odrazit. Prostě milá nenápadná dívka z Teplic, která by se časem mohla naučit orientovat i ve vyšší společnosti. Rozhovor najdete na webu isport.blesk.cz.

Sandra Nováková řekla své ANO na netradičním místě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy