Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Na fotce z Marsu objeven záhadný tvor, vypadá jako ještěrka!

Jedná se o podvod, nebo život na rudé planetě?
Zdroj: Daily Mail

Bloger Scott C. Waring, který se celý život zabývá nadpřirozenem a hlavně mimozemským životem, upozornil na jakousi ještěrku na fotkách z planety Mars, které v březnu uveřejnila NASA a které byly pořízeny kamerou Curiosity Rover. Myslí si, že tvora vysadila na Marsu právě NASA kvůli testování.

„Na Marsu se v malém množství vyskytuje voda, je možné, že na něm žijí živí tvorové,“ komentuje Scott záhadného živočicha na svých UFO webovkách. „Nebo snad NASA provádí na Marsu nějaké testy?“ ptá se a vyzývá čtenáře k diskuzi.

Plátek San Francisco Chronicle ale píše, že na původní fotografii od NASA se objekt jeví spíše jako kámen a fotka, kterou zavěsil na svoje stránky Scott, už ukazuje i nohy a ocas. Je tedy dost možné, že Scott, vyžívající se v senzacích, se jen snaží upoutat pozornost vědců, médií a veřejnosti.

Sonda Curiosity, která fotografie pořizuje, přistála na Marsu 6. srpna 2012. Od té doby zkoumá a analyzuje krajinu rudé planety. Americký úřad pro letectví a vesmír stojí tato mise 2,5 miliardy dolarů.

Související články

Další články