Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Na focení přišla o 6 hodin později. Totálně zpitá Palusková nadávala fotografovi do...

+ Dalších 78 fotografií
Šokující video
Kontroverzní účastnice první řady reality show Robinsonův ostrov má z ostudy kabát. Nedávno se měla dostavit na focení, na které sice po šesti hodinách přišla, ale byla zjevně pořádně pod parou. Ke štábu se Petra Palusková (26) nechovala zrovna podle etikety. Vše je zachyceno na videu, které fotograf natočil a zveřejnil na sociální síti a posléze ho ale z nepochopitelných důvodů zase stáhl.

Petra Palusková se proslavila jako účastnice reality show Robinsonův ostrov Spousta lidí ji měla za nanynku, ale jsou tací, kteří si všimli, že není ani ošklivá, a tak Palusková rozjela kariéru. Není tomu dlouho, co se měla dostavit na focení společně s ostatními modelkami.

"Celý štáb na ni čekal šest hodin, než konečně přišla," prozradil eXtra.cz někdo, kdo byl ten den u focení, ale přál si zůstat v anonymitě. "Nadávala fotografovi do čůr*ů a chovala se neurvale," pokračuje.

Palusková byla prý zjevně pod vlivem alkoholu a možná i jiných omamných látek. Na konci videa lze vidět, jak se odmítá převléci do oblečení, které má mít před objektivem na sobě, a i přes zákaz chodí kouřit. Během focení neustále vykřikovala a je jasné, že byl kvůli ní celý proces focení zbytečně prodloužen. Na takovouhle profesionálku nikdy nezapomenou.

Související články

Další články