Letošnímu ročníku kralovala jednoznačně červená. To věděla i Agáta Prachařová (32), která se na Hradě ukázala s těhotenským bříškem. I přes to, že by měla každou chvilku rodit, jí to neskutečně slušelo. Její volbou byly rozevláté rudé šaty, které propůjčily volnost jejímu bříšku při pohybu, ale ukázaly také bujný dekolt.

Pokud byste čekali Prachařovou v podpatcích, jste na omylu. Společenskou obuv lehce ošidila a dorazila v žabkách.

Velice působivý výstřih dodala také moderátorka Petra Svoboda, která vystrčila nožku z nebezpečné mezírky v rudých šatech a moc jí to slušelo. Jde vidět, že Petra má co nabídnout a navíc vypadá pokaždé perfektně. U téhle moderátorky žádné módní faux pas nečekejte. Nejvíc sexy se prezentovala Zuzana Stivínová, také v rudé. Díky svému výstřihu působila neuvěřitelně svůdně.

Iva Pazderková naopak upoutala několik desítek očí svými odhalenými zády. Její strakaté šaty se ale rudé přesile nemohly rovnat. Podobně dopadla i Hana Vágnerová v lila volánech. Ohromující vzhled však přinesla modelka ze Slovenska Michaela Kociánová. Bývalá Leoše Mareše ukázala svou perfektní figuru v dokonalé bílé róbě.

.