Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Myslíte si, že vaše kočka je ta nejkrásnější na světě? Přihlaste ji do soutěže!

Každý měsíc se rozjíždí nové kolo soutěže o nej kočku. Je jedno, jestli si myslíte, že je nejkrásnější, nejvtipnější, nejzábavnější nebo nejmourovatější. O tom, která ze soutěžních krasavic a fešáků se stane tou nej, rozhodují hlasy.

Hlasovat lze na stránkách soutěže pomocí SMS. Pokud se rozhodnete svému miláčkovi dopřát výsostné místo a udělat z něj hvězdu VIP, můžete mu založit prémiový účet. Hrdí majitelé si mohou díky svému favoritovi odnést i finanční odměnu.

Každý měsíc se soutěží o 6 000, 3 000 a 2 000 Kč. Záleží jen na tom, zda se umístí na prvním, druhém, nebo třetím místě. Konkurence je veliká, ale každý má šanci. Proto neváhejte a registrujte své kočky. Šance na výhru má každý. Udělejte ze své šelmy šampióna, rozhodně si to zaslouží.

V soutěži můžete mimo měsíční kola soutěžit také v kategorii sympatie, která se vyhlašuje na konci roku. Pokud si tady vydobude váš kočičí přítel své místo, bude odměněn pohárem se štítkem nejsympatičtěj­ší kočky.

Mohlo by vás zajímat

Další články