Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Myslíte si, že vaše kočka je ta nejkrásnější na světě? Přihlaste ji do soutěže!

Zdroj: archiv

Každý měsíc se rozjíždí nové kolo soutěže o nej kočku. Je jedno, jestli si myslíte, že je nejkrásnější, nejvtipnější, nejzábavnější nebo nejmourovatější. O tom, která ze soutěžních krasavic a fešáků se stane tou nej, rozhodují hlasy.

Hlasovat lze na stránkách soutěže pomocí SMS. Pokud se rozhodnete svému miláčkovi dopřát výsostné místo a udělat z něj hvězdu VIP, můžete mu založit prémiový účet. Hrdí majitelé si mohou díky svému favoritovi odnést i finanční odměnu.

Každý měsíc se soutěží o 6 000, 3 000 a 2 000 Kč. Záleží jen na tom, zda se umístí na prvním, druhém, nebo třetím místě. Konkurence je veliká, ale každý má šanci. Proto neváhejte a registrujte své kočky. Šance na výhru má každý. Udělejte ze své šelmy šampióna, rozhodně si to zaslouží.

V soutěži můžete mimo měsíční kola soutěžit také v kategorii sympatie, která se vyhlašuje na konci roku. Pokud si tady vydobude váš kočičí přítel své místo, bude odměněn pohárem se štítkem nejsympatičtěj­ší kočky.

Související články

Další články