Chcete, aby všechno kolem vás mělo jistý řád. Respektive, aby se všechno kolem vás řídilo dle vámi nastoleného řádu. A jakmile někdo s vaším řádem nesouhlasí, nebo se mu nějak snaží vyhnout, začnete kolem sebe plivat jedové sliny. Ano, přiznejte si to, nejste zrovna holka do nepohody, ale jste divá saň, zvaná semetrika. Čtěte 10 důkazů, které vás usvědčí!

1) Všechno má svůj přesně stanovený čas. Když řeknete, že se nádobí po obědě musí umýt ihned po dožvýkání posledního sousta, neexistuje, že by si třeba ještě někdo rád vychutnal kávu u televize.

2) Kamarádi vašeho partnera se vám raději vyhýbají obloukem. Vědí, že kdyby vás potkali cestou z fotbalu, zapřáhnete všechny do práce na zahradě!

3) Váš partner je roky abstinent, protože na vás musí vždy po příchodu domů dýchnout a nikdy si neodpustíte poznámku „Tys pil“!

4) Pokud není prádlo ve skříni zarovnané do komínků, chytnete migrénu a doma nastává teror.

5) Nikdo nesmí zapomenout na vaše narozeniny nebo svátek. Jakmile by zapomněl váš partner, je to důvod k rozvodu!

6) Váš partner smí nosit jen ty košile, které mu dle vašeho názoru sluší. Jeho oblíbená trička jste dávno rozstříhala na hadry.

7) Pokud máte děti, jste přísnější než jejich otec.

8) Neustále vám někdo smrdí a dáváte to ostentativně najevo.

9) Vaše tchyně vás má ráda. Tedy tváří se tak. Radši.

10) Hezké chvilky strávené s vámi si dotyčný musí zasloužit. Ale ať se snaží sebevíc, vetřít se vám do přízně je náročnější, než vyhrát maraton. Vyžaduje to tvrdý trénink!