Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Mých 100 dní v eXtra: BALIL mě brácha Veroniky Kopřivové, ale NEDALA jsem mu!

+ Dalších 25 fotografií
Dominik Kopřiva je mladší brácha Veroniky Kopřivové a budoucí příbuzný Jaromíra Jágra. Je to strašně hodný a milý kluk, který brání svou sestru, jak jen může. Ale takhle čestní a milí kluci mívají roupy! Dominik je rozhodně to nejněžnější, co jsem za prvních 100 dnů v eXtra.cz viděla.

Dominik Kopřiva je bratr bývalé striptérky Veroniky Kopřivové a budoucí švagr Jaromíra Jágra (45). Jako správný bratr brání svou sestru od prvopočátku hampejznické kauzy zuby nehty a veškeré informace z médií, která směřují na jeho milovanou sestru, urputně komentuje.

Dominikovi sice není ještě ani dvacet let, ale už se chová jako správný vůdce smečky, který se zastává své sestry a popírá všechny negativní věci, které se kolem ní dějí. Je pravda, že brácha Veroniky je příliš mladý, a proto místy působí více než lev ochránce jako nedokojené telátko. Ale všichni věříme, že to s narůstajícím věkem dopiluje.

Mladý Kopřiva je ale také chytrý lišák, který moc dobře ví, jak si naklonit obzvlášť redaktory na svou stranu a tím pádem i na stranu Veroniky. Samozřejmě je jasné, že o někoho, jako je Markéta Kuča, se uchází tisíce mužů a fronta se stojí z Ostravy až do Prahy.

Momentálně jsou jeho balicí taktiky příliš neomalené, ale třeba na pomezí hranic Česka s Polskem by určitě zabodoval. Ženy u hranic totiž milují mladé koloušky, kterým roste chmýří halabala všude možně po těle. Připomíná jim to totiž jejich dlouho opečovávaná telata v chlévě.

Jedno se mu ale musí nechat. Mladé Kopřivátko je i v tak nízkém věku poměrně gentleman a nezve vás na ušmudlané kafe a kousek koláče, nýbrž na pořádnou kalbu, která v jeho podání bude stát určitě za to. Dokonce i trénoval, abychom si mohli dát chlastací battle, což ho šlechtí, protože hrát nějaké usmolené Člověče, napij se, s tím by u mě asi nepochodil.

Už už jsem mohla být příbuzná Jaromíra Jágra, založit si společný butik s Veronikou Kopřivovou, kde bychom každé ráno probíraly módní trendy u kafe ze Starbucks a fotily si selfíčka na Instagram.

Bohužel nám to nakonec neklaplo, protože jsem nepsala o Veronice podle norem jejího bráchy. Nebudu hrát machra, slzička mi ukápla. Ale věřím, že za deset patnáct let bude z Dominika Kopřivy pořádný švihák a z nezralého písklete se vyklube sečtělý muž. Tak hodně štěstí!

PS: Pokud si potřebujete hezky nafotit penis, než ho dívce pošlete do zprávy, inspirujte se ZDE!

Související články

Další články