Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Mužská obsese, kterou ženy hrdě nosí na hrudi: Tohle je 10 faktů, které o prsou možná ještě nevíte!

Svět se točí kolem kozy…

Ženská ňadra byla odjakživa považována za symbol smyslnosti, sebevědomí a krásy. Prsa lidských samiček nemají v živočišné říši obdoby a ženy se díky nim odlišují od svých blízkých příbuzných ze skupiny lidoopů. Faktem je, že u všech ostatních druhů primátů mají samice plochou hruď, dokud nedojde k laktaci. Jakmile však skončí kojení, tak zduření prsou zmizí. Prsy žen jsou tedy odlišné, jejich tvar i anatomie ukazují, že jejich vývoj souvisí nejen s mateřstvím, ale především se sexuálními signály! A tohle je deset dalších faktů, které o nich ještě neznáte.

  1. Pohled na ženská prsa prý muže uklidňuje.
  1. Bradavky jsou stejně specifické jako otisky prstů. Nenajdete dvě ženy na světě s úplně identickými bradavkami.
  1. Podle studie Nebraské univerzity přitahuje poprsí pohledy nejen mužů, ale i žen. Ženy tak většinou činí proto, aby poprsí jiné ženy srovnaly s poprsím vlastním.
  1. Průměrné prso mívá něco přes půl kila. Větší kousek už klidně 3,5 kg, takže když si ženy stěžují, že je z nich bolí záda, rozhodně se nevymlouvají. Takže až příště budete chtít některé ženě pomoci s nákupními taškami, nejdříve se jí zeptejte, jestli nepotřebuje pomoct s něčím jiným.
  1. Dobře situovaní muži prý dávají přednost malému poprsí. Naopak takzvaní „macho“ muži, kteří vedle sebe potřebují pořádnou samici, preferují čím větší, tím lepší…
  1. Největší prsa mají údajně ženy ze Skandinávie. Takže Norky, Švédky a Finky se chlubí košíčky velikosti D, v závěsu za nimi jsou Rusky a Francouzky.
  1. Mateřské mléko má na kojence údajně stejný vliv jako konopí, neboť působí jako kanabinoid THC a dítku zajišťuje nejen nasycení, ale také vyvolává únavu a pocit plného uspokojení. Chápeme, že hladové děti pořád tak pláčou a nemohou bez šluku (tedy loku) pokojně usnout.
  1. Když je žena vzrušena, její prsa se mohou zvětšit až o 25 procent.
  1. Prsa mohou být pro některé ženy cestou k orgasmu.
  1. Po plastice se mohou z prsou stát pouze necitlivé boule. V důsledku přerušených nervových drah může dojít k jejich naprostému znecitlivění, a tak pro jejich majitelky končí prsní radovánky.

Související články

Další články