Skye Valuntino je transsexuál. Nejdříve byla mužem, ale ve svém těle nebyla spokojená. Rozhodla se pro změnu pohlaví a už v 18 letech podstoupila hormonální léčbu. „Vždy jsem věděla, že jsem jiná než ostatní kluci,“ řekla. Transformace byla úspěšná a ze Skye byla žena, jenže právě kvůli hormonální léčbě hodně přibrala.

To se jí samozřejmě nelíbilo a chtěla zase zhubnout, aby byla štíhlá jako laňka. „Hodně jsem přibrala kvůli hormonální léčbě,“ řekla Skye. „Také jsem měla velmi špatné stravovací návyky, takže jsem věděla, že musím udělat změnu,“ dodala.

Podstoupila proto operaci žaludku a pro hubnutí si zvolila ještě alternativní metodu zaříkávání. Denně vypila koktejl se speciálními ingrediencemi a nahlas si říkala zaklínadla na hubnutí. „Jsem bílá čarodějnice, věnuji se bílé magii. A to mi pomohlo zhubnout,“ vysvětluje. „Byl to velký úspěch, během jednoho roku jsem zhubla 63 kilogramů,“ šokovala.

Nyní se snaží pomoct ostatním lidem v jejich cestě ke štíhlé postavě. „Pokud chcete někdo zhubnout, přijďte ke mně. Ráda vám pomůžu,“ uzavírá Skye.

Podívejte se na desetiletého transsexuála ZDE.