Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Může se to stát i na vaší koleji: Tenhle nindža s rukou v poklopci kouká ostatním do pokojů a masturbuje!

Takhle ho načapaly policejní kamery.
Zdroj: Seattle Police Department
Představte si, že na koleji chcete v noci navštívit svého souseda, ale když otevřete dveře, vrazíte do podivného nindži nebo mumie, zahalené od hlavy až k patě. Na tváři má jenom úzkou škvíru na oči a ruku v kalhotách. U toho všeho vám navíc onanuje před pokojem a snaží se dívat dovnitř. Máte husinu? Tohle se opravdu na jedné koleji děje!

Případ terorizujícího nindži nyní řeší policie v Seattlu. Úchylného studenta, nebo někoho, kdo se dostal do prostor kolejí, zachytily na chodbách kamery, kterak se snaží spolužákům nakukovat do pokojů a dělat si u toho dobře.

Maskovaný muž se objevil před pokoji studentů už 4×! Zatím není jasné, zda jde o spolužáka obětí, či někoho, kdo má i v noci přístup do budovy.

Zřejmě ví o existenci kamer, protože se před jejich objektivy pořádně kryje. Volný má jenom prostor na oči, ruce a genitálie. Jinak chodí v prstových botách, na sobě má černý těsný oblek a kolem hlavy zřejmě omotané tričko. Ještě to vypadá, že tohle obtěžování je pro něj jenom hra.

Ženy z kampusu hlásily přítomnost exhibicionisty už několikrát, jenže teď se dostal až před dveře studentů a policie to musí začít řešit důsledně!

Související články

Další články