Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Muž ztratil před rokem snubní prsten na zahradě! Neuvěříte, kde ho potom našel!

To je ale objev, co?
Opravdu neuvěřitelný příběh se stal jednomu důchodci. Když jednoho dne zahradničil na své zahrádce, ztratil svůj snubní prsten. Neuvěříte, kde důchodce svůj prstýnek našel.

Tohle je opravdu kuriózní případ. Dvaaosmdesátiletý muž při zahradničení ztratil svůj snubní prsten. Dlouhou dobu ho nemohl najít. On i jeho žena z toho byli dost nešťastní. Jenomže příběh má vcelku šťastný konec.

Důchodce po roce svůj prstýnek našel. Byl zarostlý v mrkvi. Bohužel se toho však nedožila jeho žena, se kterou byl ženatý přes padesát let. Podle německých médií zemřela půl roku poté, co muž na zahradě prstýnek ztratil.

Ovšem starý pán se nechal slyšet, že nález prstýnku mu udělal obrovskou radost. Prý je konečně od smrti své ženy zase šťastný.

Německá média nechtějí uvést jméno muže ani jeho zesnulé partnerky. Média se však o příběhu stejně dozvěděla, a to zřejmě od zdroje “blízkého rodině”. Fotografie zveřejněné webem německého rádia WDR to také potvrzují.

Mohlo by vás zajímat

Další články