Mnozí by si mysleli, že Ian Diaz (27) je nejšťastnější muž na světě. Chodí totiž s dvojčaty Victorií a Amandou Hepperle (27) naráz, a to už dva roky! On sám však říká, že se často cítí unavený.

Dvojčata Victorie a Amanda se o všechno dělily už jako malé. O oblečení, hračky, tajnosti, prostě všechno. Teď ve 27 letech sdílejí i přítele. A kupodivu jim to funguje. Dvojčata svoje rozhodnutí vysvětlují tak, že „co je moje, je i tvoje“.

Jejich přítel Ian tedy žije s oběma naráz. Často se prý cítí unavený, ale občas má pocit, jako by byl nejšťastnější muž na světě. A jak jim to klape v posteli? Hodně vás možná zklame zjištění, že milostné hrátky ve třech se nekonají. Dívky se vždycky domluví, která z nich stráví s Ianem noc.

Do vztahu se v roce 2012 přidala Amanda, která si předtím prošla těžkým rozchodem. „Ian dobře ví, že můj vztah s Amandou byl vždy významnou částí mého života a že bych pro ni udělala cokoliv. Když se před dvěma lety rozešla s přítelem, sdílela jsem její velkou bolest. Přišlo mi tak přirozené ji přizvat do našeho láskyplného vztahu,“ vyjádřila se Victorie.

Nicméně to pro Iana znamená dvakrát větší výdaje. Nezávidíme.