Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Muž žije a souloží s dvojčaty! Máme mu závidět, nebo ho litovat?

Tomu si říká milostný trojúhelník.
Zdroj: facebook.com

Mnozí by si mysleli, že Ian Diaz (27) je nejšťastnější muž na světě. Chodí totiž s dvojčaty Victorií a Amandou Hepperle (27) naráz, a to už dva roky! On sám však říká, že se často cítí unavený.

Dvojčata Victorie a Amanda se o všechno dělily už jako malé. O oblečení, hračky, tajnosti, prostě všechno. Teď ve 27 letech sdílejí i přítele. A kupodivu jim to funguje. Dvojčata svoje rozhodnutí vysvětlují tak, že „co je moje, je i tvoje“.

Jejich přítel Ian tedy žije s oběma naráz. Často se prý cítí unavený, ale občas má pocit, jako by byl nejšťastnější muž na světě. A jak jim to klape v posteli? Hodně vás možná zklame zjištění, že milostné hrátky ve třech se nekonají. Dívky se vždycky domluví, která z nich stráví s Ianem noc.

Do vztahu se v roce 2012 přidala Amanda, která si předtím prošla těžkým rozchodem. „Ian dobře ví, že můj vztah s Amandou byl vždy významnou částí mého života a že bych pro ni udělala cokoliv. Když se před dvěma lety rozešla s přítelem, sdílela jsem její velkou bolest. Přišlo mi tak přirozené ji přizvat do našeho láskyplného vztahu,“ vyjádřila se Victorie.

Nicméně to pro Iana znamená dvakrát větší výdaje. Nezávidíme.

Související články

Další články