Když šla čínská prostitutka do práce, ještě netušila, co ji ten den čeká. Nejen že jí klient zemřel přímo pod rukama, ale v té době byl zrovna v ní. Jenže aby toho nebylo málo, tak došlo mezi mrtvým mužem a ženou k uskřinutí a ona se tak nemohla od svého klienta odtrhnout.

Šokující video se objevilo na internetu. Žena, která je zčásti zakrytá dekou, leží na mrtvém muži a převážejí je záchranáři. Záběry s největší pravděpodobností pocházejí z Číny, objevily se totiž poprvé i na čínském webu.

Žena pracovala jako typický escort, domů si ji pozval starší muž. Měli normální sex, ale najednou se muž přestal hýbat a prostě umřel. Žena to samozřejmě nemohla čekat, a tak byla v šoku. Tím pádem se stalo to, co se stalo. Žena se od něj nemohla sama odtrhnout a musela vyhledat doktory.

Prostitutka měla totiž smůlu, že u ní došlo k takzvanému penis captivus. To znamená, že se dostane do stavu, kdy jsou dva partneři spojeni genitáliemi a nemůžou se od sebe odtrhnout. Svaly lemující vaginu totiž stahem při orgasmu uvězní mužův penis. Tato situace navíc trvá jen několik sekund, žena ale trpěla mnohem déle. Vysvobodit ji museli až doktoři.