Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Muž zabránil v záchraně vlastní tonoucí dcery! Případ z roku 1996 šokuje i po letech

(Ilustrační foto)
Zdroj: twitter.com
Muž z Asie, jehož jméno nebylo zveřejněno, nechal šokujícím způsobem zemřít vlastní dceru. Ta se začala topit v moři poblíž dubajské pláže, a tak jí okamžitě přispěchali na pomoc místní záchranáři. Otec je k ní ale nepustil. Šokující případ se stal v roce 1996. Nyní na něj znovu upozornily agentury AFP a ČTK.

Nepřál si, aby se dcery dotkl jakýkoliv cizí muž. Záchranáři by totiž prý mohli dceru zneuctít. Na základě jeho rozhodnutí mladá dívka zemřela.

„Je to událost, na kterou nezapomenu,“ uvedl pro server Emirates247 zástupce vedoucího dubajské policie Ahmed Burkiba. Dle jeho výpovědi vzal muž ženu a děti na piknik. Dcera se začala při vodních radovánkách topit a muž následně zabránil dvěma záchranářům v její záchraně.

„Otec byl vysoký a silný muž. Bránil záchranářům a byl agresivní. Řekl jim, že bude radši, když jeho dcera zemře, než aby se jí dotkl cizí muž,“ toto uvedl plavčík, když se ho novináři ptali, jakou nejbizarnější historku zná.

Jedná se ale o událost z roku 1996, kterou do světa médií znovu vypustila agentura AFP. Od ní tuto zprávu přejala agentura ČTK. Mezi novináři v Česku panuje dojem, že starou zprávu někdo znovu vypustil do médií, aby poukázal na to, že svět tradičního islámu je velmi vzdálen od západních evropských hodnot.

Související články

Další články