Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Muž z Walesu měl anální sex s držákem na toaletní papír. Z konečníku ho ale nemohl vyndat! Jak si pomohl?

Muž z Walesu měl anální sex s držákem na toaletní papír. Z konečníku ho ale nemohl vyndat! Jak si pomohl?
Zdroj: Profimedia.cz

Britský deník The Mirror se chtěl zřejmě pobavit, a tak si od Hasičské unie Walesu vyžádal seznam nejpodivnějších případů, které musela řešit. Nejtrapnějším případem byl příběh muže, který si chtěl užít anální sex s držákem na toaletní papír

Jistý muž z jižního Walesu toužil po sexu, ale neměl po ruce nikoho, kdo by s ním intimní chvilku sdílel, a tak jej nenapadlo nic lepšího, než strčit si do zadku držák na toaletní papír. Když se uspokojil, zjistil, že ze sebe držák nemůže dostat. Naštěstí měl po ruce mobil, zavolal tedy hasičům a ti mu přijeli na pomoc.

Když hasiči přijeli, muž byl prý pochopitelně velmi zahanbený. Přivolaný lékař mu ošetřil drobné ranky, nic vážnějšího se mu nestalo.

"Skutečně se musíme vypořádávat i s dost bizarními případy. Někdy vám někdo vypráví příběh, u něhož si pomyslíte, že to nedokážete pochopit. Abych byl upřímný, kdybych se sám někdy dostal do takových nepříjemných situací, poslední věc, kterou bych chtěl, je, aby přijela celá posádka hasičského vozu a takhle mě uviděla,“ řekl mluvčí Hasičské unie Walesu v rozhovoru.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy