Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Muž z Číny si strčil do penisu USB kabel! Chtěl si zpříjemnit masturbaci!

To se trochu nepovedlo, co?
Opilý muž z čínské provincie Shaanxi si chtěl zkrátit dlouhou chvíli masturbací. Pomůcka, kterou si k tomu zvolil, patrně nebyla nejvhodnější. Strčil si do penisu 20 centimetrů dlouhý USB kabel, který mu museli vytáhnout lékaři.

Značně opilý Číňan nejprve hledal na internetu návod, jak se nejlépe uspokojit bez ženy. Kýženého uspokojení ale nedosáhl. Jako pomůcku si nakonec zvolil kabel, se kterým si nejprve pohrával a pak si jej strčil přímo do penisu.

Muž okamžitě vyhledal lékařskou pomoc. Lékaři mu kabel z penisu sice vytáhli, ale dost bolestivě. Kabel musel být rozstřižen na tři části a muži byla poškozena močová trubice. Na celý zážitek bude mít tak hezkou vzpomínku pokaždé, když půjde močit.

Případ 20centimetrového kabelu v penisu byl podle lékařů skutečně kuriózní a kabel si vystavili v ordinaci. Bohužel i takové případy se vyskytují. Především v podnapilém stavu si lidé neuvědomují, jaké na sebe berou riziko, když vymyslí takovýto úlet.

Mohlo by vás zajímat

Další články