Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Muž ve vězení znásilnil svou 9letou dceru, když za ním přišla na návštěvu. Nikdo si ničeho nevšiml

Muž se odhodlal k velmi odpornému činu.
Zdroj: profimedia.cz
Odporný čin spáchal ve skotském vězení Barlinnie muž, kterému očividně nestačilo, že už za mřížemi je. Musel udělat ještě něco odporného! Přišla ho navštívit jeho 9letá dcera, kterou měl osahávat a zneužít. I přes to, že jsou návštěvy monitorovány, nikdo si ničeho nevšiml. Jak je to možné?

Vlastní otec (45) znásilnil svou malou dcerou (9) ve skotském vězení Barlinnie, když ho přišla navštívit. Nikdo nechápe, jak se to mohlo stát. Všechny návštěvy jsou totiž monitorovány kamerami, ale i přesto strážní nic neviděli. Znásilnit měl holčičku opakovaně.

Asi mu úplně přeskočilo z toho, že za mřížemi nemá sex, že se dopustil opravdu odporného činu. A rovnou na své malé bezbranné dceři. A to dokonce po dobu několika měsíců. Toho, že není něco v pořádku, si totiž strážní všimli až po dvou měsících, když dívka odcházela.

Když si konečně pustili záznamy z videokamer, hned viděli, co se vlastně stalo a jejich domněnka se potvrdila. Okamžitě zalarmovali policii a ta začala muže vyšetřovat. Podle portálu Daily Record s mužem proběhne soud ještě v březnu.

„Návštěvy rodiny mu byly dovoleny celkem často, chodila za ním i jeho malá dcerka. Během návštěvy měl k dceři přístup a je obviněný ze sexuálního styku se svou dcerou,“ uvedl pro britský portál Daily Record zdroj.

Muž sedí ve vězení za trestné činy, které spáchal od roku 2006 až do roku 2008. Odsouzen byl na 16 měsíců. Teď si svůj pobyt za mřížemi zřejmě o něco prodlouží. Jeho dcera ale bude mít trauma až do konce života.

Související články

Další články