Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Muž v neoprenu a v řetězech spatřen u hradu Kost! Natáčeli tam ujeté porno?

Ilustrační foto. Bohužel.
Zdroj: youtube.com
Jsou policejní případy, u kterých nás obzvlášť mrzí, že k nim nejsou autentické fotky. A to je i případ z Královéhradeckého kraje, kde muže k smrti vyděsil podivný páreček procházející se po lese. Abychom byli konkrétní, jeden muž venčil druhého. Jenže to ještě není vše.

Jdete si takhle po lese a najednou před sebou vidíte páreček mužů, kdy jeden venčí druhého. Ten, co je na čtyřech, má na sobě oblečený slušivý latexový obleček a navíc je v řetězech. Co uděláte? Někdo půjde dál, někdo bude zaskočen a někdo začne jančit.

Poslední situace je případ muže, který v pondělí volal na 158 a policii oznámil, že po lese u hradu Kost se toulá podivná dvojice, a obrázek jim vylíčil. Nemohl uvěřit vlastním očím a ze strachu raději utekl.

Je to poněkud nezvyklé oznámení, takže policisté šli na to logicky a nejdřív si mysleli, že jde o potápěče. „Vzhledem k tomu, že se nedaleko od místa, kde se měli oba pohybovat, nachází rybník, nabízelo se jako jedno z možných vysvětlení, že jde o potápěče, kterého muž doprovázel. Otázkou ovšem bylo, proč ho muž vedl na řetězu,“ cituje Týdeník policie policejní mluvčí Královéhradeckého kraje Hanu Klečalovou.

Jenže když policisté přijeli na místo, zjistili, že vyděšený občan nekecal. V lese našli čtyřiačtyřice­tiletého muže a jeho o jedenáct let mladšího společníka, který skutečně neměl neopren, ale latexový obleček. „Oba shodně uvedli, že si chtěli v lese pořídit nějaké „odvážnější“ fotografie. Prý nechtěli nikoho vyděsit a vzhledem k nepříznivému počasí nepředpokládali, že by mohli někoho v lese potkat,“ dodala mluvčí s tím, že vzhledem k tomu, že muži nic neprovedli, se případem policisté dál nezabývali.

Související články

Další články