Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Muž v hnědé bundě oceněn za perfektní zásah? Proč zakuklence nezatknul? Proč nic neudělal? Pelikán nechápe!

+ Další 2 fotografie
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán nechápe, proč policisté v sobotu nezasáhli proti partě zakuklenců. Muž v hnědé bundě je prý policista a za zákrok bude oceněn. Pelikán to ale nechápe, neví, proč by měl být oceněn policista, který vlastně nic nedělal, jen se díval, jak zakuklenci chtějí napadnout průvod tzv. sluníčkářů.

V sobotu to v Praze bublalo a bylo jasné, že může dojít ke střetům mezi odpůrci islámu a tzv. sluníčkáři.

Celá situace byla velmi nepřehledná. Ministr vnitra Milan Chovanec tvrdí, že nechá zákrok policistů prošetřit. Prý bude chtít závěrečnou zprávu do 14 dnů.

Proti Chovancovi ostře útočí ministr vnitra Pelikán. Podle něj je prošetřování zbytečné, když je jasně z videa vidět, že policisté selhali. Prý proti nim stáli zakuklení radikálové, kteří byli navíc ozbrojeni, a policisté nic neudělali. Jen se na ně dívali a pak je nechali zmizet.

Nejpodivnější roli měl muž v hnědé bundě. Policisté v neděli uvedli, že ho neznají a nevědí, co v pražských ulicích vlastně dělal. O den později už policisté uvedli, že muž v hnědé bundě je policista v civilu, který prý zkoušel radikály uklidnit.

Mezitím se po Fecobooku šíří neoficiální výklad událostí a spekuluje se zde o tom, že muž v hnědé bundě vedl provokační akci, která měla za cíl poškodit účastníky antiislamistické demonstrace. Nechme tyto spekulace nyní stranou.

Jisté je, že muž v hnědé bundě bude za svůj sobotní zásah vyznamenán – osobně mu prý poděkuje šéf krajské policie.

A tady je znovu na místě se spolu s Robertem Pelikánem zeptat, za co bude muž v hnědé bundě vyznamenán?

Zakuklence se totiž nedařilo zadržet, nedařilo se je legitimovat, nedařilo se je ani 4 dny od událostí zadržet – a to panuje podezření, že jde o stejnou partu radikálů, která v sobotu večer útočila na centrum Klinika!

Proč muž v hnědé bundě nezkusil radikály zadržet? Proč je nikdo nepronásledoval a nechali je zmizet v ulicích Prahy? Jak je možné, že se partě cca dvaceti zakuklenců podařilo zmizet v ulicích Prahy, když na každém kroku stáli policisté?

Robert Pelikán moc dobře ví, že ministr vnitra Milan Chovanec dluží voličům vysvětlení. Není přeci možné, aby se v ulicích Prahy ozbrojovaly skupiny zakuklenců, kteří dělají výtržnosti a pak se jim daří zmizet? Je opravdu vhodné, aby byl muž v hnědé bundě za své sobotní počínání vyznamenán?

Kdy se podaří policistům skupinu radikálů v kuklách dopadnout?

Kdy se podaří objasnit útok na aktivistické centrum Klinika?

Kdy se podaří zjistit, kdo útočil na přenosový vůz Českého rozhlasu na Hradčanském náměstí?

Kdy se podaří dopadnout pachatele, kteří se pokusili zabít ve Vršovicích muslima a manžela české aktivistky?

Zdá se, že policii a ministra vnitra Chovance čekají v nejbližších dnech nepříjemné otázky.

Mohlo by vás zajímat

Další články