Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Muž utratil miliony, aby vypadal jak oživlý Ken. Nic odpornějšího jste nikdy neviděli!

Muž je posedlý plastikami.
+ Další fotografie

Steward Rodrigo Alves z Británie (30) má jediný sen, a to stát se živým Kenem. Docela dobře se mu to daří, za plastické operace utratil už v přepočtu 3 750 000 korun.

Všechno to zní dobře, ale realita trochu pokulhává. Rodrigo vypadá jako transvestita a spíš než ženy na něj poletí padesátiletí strýčkové s pivním pupkem.

Oživlý Ken byl už na 20 plastických operacích a procedurách. Podstoupil operaci nosu, liposukci, implantáty má téměř po celém těle a samozřejmostí je botox. Teď podstupuje 21. kosmetické ošetření, a to průkopnickou proceduru kmenových buněk, která má napravit plešatost. Tato sranda vyjde na 150 tisíc korun.

„Plastická chirurgie mi změnila život. Kdyby neexistovala, tak bych nebyl sám sebou. Nesnažím se o dokonalost, jen chci vytřískat ze svého těla to nejlepší. Jsem si teď ve všem jistější a připadám si hezký,“ říká spokojeně Rodrigo.

Mohlo by vás zajímat

Další články