Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Muž utratil miliony, aby vypadal jak oživlý Ken. Nic odpornějšího jste nikdy neviděli!

Muž je posedlý plastikami.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Steward Rodrigo Alves z Británie (30) má jediný sen, a to stát se živým Kenem. Docela dobře se mu to daří, za plastické operace utratil už v přepočtu 3 750 000 korun.

Všechno to zní dobře, ale realita trochu pokulhává. Rodrigo vypadá jako transvestita a spíš než ženy na něj poletí padesátiletí strýčkové s pivním pupkem.

Oživlý Ken byl už na 20 plastických operacích a procedurách. Podstoupil operaci nosu, liposukci, implantáty má téměř po celém těle a samozřejmostí je botox. Teď podstupuje 21. kosmetické ošetření, a to průkopnickou proceduru kmenových buněk, která má napravit plešatost. Tato sranda vyjde na 150 tisíc korun.

„Plastická chirurgie mi změnila život. Kdyby neexistovala, tak bych nebyl sám sebou. Nesnažím se o dokonalost, jen chci vytřískat ze svého těla to nejlepší. Jsem si teď ve všem jistější a připadám si hezký,“ říká spokojeně Rodrigo.

Související články

Další články