Myslela si, že našla lásku svého života, se kterou bude navěky šťastná. Jenomže ze sympatického a milého chlapa se postupem času vyklubal neskutečný tyran, který svou ženu bil a týral. Paní Eva se s Mariuszem poznala v roce 2005.

Oba dva byli do sebe zamilovaní, a tak se rozhodli, že se vezmou. Jenomže krátce po svatbě se začalo pomalu ukazovat, co je Mariusz opravdu zač. Nejprve začal svou ženu bít, ale to mu bylo po nějaké době málo.

Když bylo bití už neúnosné, chtěla Eva svého muže opustit, ale ten ji donekonečna přemlouval, že se to už opakovat nebude a že ji miluje. Pokaždé mu odpustila. Když se jim narodily dvě dcery, tak situace začala být ještě horší.

Jednoho dne vzal muž svou ženu a zavřel ji do sklepa. Tam ji nechal bez světla a prakticky bez jídla a pití. Občas k ní zašel, aby ji zbil, znásilnil a zase odešel. "Tohle je teď tvůj pokoj. Máš, co si zasloužíš,“ měl ženě tehdy říct.

Když už se nad ženou slitoval a nějaké to jídlo jí donesl, byl to ve většině případů chleba, který natíral svým spermatem. Tohle peklo trvalo dlouhé dva roky.